מאמרים

   חלימה צלולה והסרט אווטאר חלימה צלולה והסרט אווטאר
מה מיוחד כל כך בסרט אווטאר ומה הקשר בינו לבין חלימה צלולה? על כך בכתבה שלפניכם
להמשך...
הסרט התחלה - חלימה צלולה במיטבה הסרט התחלה - חלימה צלולה במיטבה
הסרט התחלה מציג חלומה צלולה במיטבה. מיכאל אלבוים חזר מהסרט מלא בתובנות והתרשמויות. הערה: המאמר כולו מכיל ספויילרים על הסרט "התחלה" (Inception). אם עדיין לא ראיתם את הסרט במלואו, הדפיסו מאמר זה ולכו לראות. כשתסיימו, תוכלו לשלוף את המאמר ולהתחיל לקרוא.
להמשך...
אתר Dreams מזמין אותך לסדנת ''מסע לעולם החלומות'' בהנחיית בת-שבע דור. אתר Dreams מזמין אותך לסדנת ''מסע לעולם החלומות'' בהנחיית בת-שבע דור.
החלום מאחד את הגוף, הנפש והרוח והוא בא לספק לנו תובנה על עצמנו מהתת מודע.מסע אמיץ לעומק עולם החלומות שלנו יסייע לנו לפתח מודעות פנימית, לקבל כלים להגשמה עצמית והעצמה ולהתגבר על עכבות ופחדים מודחקים אשר מונעים מאיתנו להגשים את חלומנו ויעודנו.
להמשך...
מבוא לסיוטים מבוא לסיוטים
הסיבות לביעותים עדיין לא מובנות היטב, נראה כי הם מתרחשים בשלב שינה שונה לגמרי מזה של סיוט. אצל ילדים בדרך כלל נעצרת התופעה בגיל ההתבגרות. אצל מבוגרים הם עשויים להיות קשורים ללחץ. במקרה ביעותים מופיעים באופן קבוע, יש לפנות לרופא.
להמשך...
הכל על חלומות ותהליך השינה הכל על חלומות ותהליך השינה
כמה זמן אנו אמורים לישון? האם כולם חולמים בלילה? אם אצפה בסרט אימה לפני השינה אסבול מסיוטים? האם יש לתרופות השפעה על החלומות שלנו? כל מה שרציתם לדעת על עולם השינה והחלומות.
להמשך...
חלומות – למה זה חשוב? חלומות – למה זה חשוב?
כולנו חולמים. לפעמים החלומות הם טובים לפעמים הם רעים (סיוטים), אבל ברובם הם פשוט מבלבלים. אדם חולם המון חלומות, ואת רובם אנחנו בעצם לא זוכרים. הם נראים מאוד אמיתיים, אבל אנחנו פשוט שוכחים אותם ממש מהר.
להמשך... 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
קודם