מאמרים

פאנג שוואי פאנג שוואי
פאנג שוואי היא אומנות עיצוב הבית וארגון נכון של מרחב המחיה, השואפת להגיע להרמוניה עם הטבע וכך לשפר את החיים במקום. פאנג שוואי היא אמנות שהתפתחה בסין וניתן בעזרתה ליצור תיאום וסינכרוניזציה בין הבית לסביבה במטרה לאפשר לאנרגיה לזרום בהרמוניה
להמשך...
מתי אתחתן מתי אתחתן
חיפוש זוגיות הוא אחד האתגרים הגדולים בחיים. חיפוש אחר זוגיות שתימשך לאורך זמן ותהיה רוויה באהבה ובכבוד הדדי, באמון ובתחושת מחויבות שבצידה אחריות, אינה קלה להשגה. זה מה שכולם רוצים, אך לא כולם יודעים להשיג זאת. אז מה עושים?
להמשך...
האם הוא אוהב אותי? האם הוא אוהב אותי?
השאלה שבכותרת מעידה על הצורך העז של האדם במצרך הקסום הזה, אהבה שמו. ואכן, מיסטיקנים רבים רואים באהבה את אנרגיית החיים החיובית ותולים בה את היכולת למימוש החיים ולהפיכתם למשמעותיים יותר. אבל מה בעצם למיסטיקה ולאהבה?
להמשך...
משמעות הגשם בחלום משמעות הגשם בחלום
מה זה אומר כשגשם יורד בחלום שלנו? זה תלוי אם הגשם חזק או חלש, אם הוא מופיע ביום קיץ או חורף - ואפילו תתפלאו לקוות שלצד הגשם יופיעו בחלום שלכם גם ברקים ורעמים
להמשך...
מיסטי מיסטי
להיות מיסטי פירושו לעסוק בתורת הסוד, הלא היא המיסטיקה, על ענפיה השונים. במושג "מיסטי" מתכוונים למצב שהאדם נמצא בו לא מתוך בחירה ולא מתוך לימוד. מצב מיסטי משול לכשרון רב בתחום מסוים, שניתן לפתח אותו ולעשות בו שימושים שונים, אבל אין אפשרות לרכוש אותו או ללמוד אותו.
להמשך...
אסטרולוגיה אסטרולוגיה
אסטרולוגיה איננה מדע אלא שיטה מיסטית להבנת האדם ולהכוונת חייו. אסטרולוגיה יכולה להצביע על כיוונים ומגמות, אבל היא אינה מעשה כשפים או קוסמות. את העבודה עושה האדם. הוא זה שצריך לקבל על עצמו את המשימה לשפר את חייו.
להמשך...
אימון אישי אימון אישי
אימון אישי הוא תהליך שבו מכוון האדם לתפקד בהצטיינות בתחום העיסוק שלו. האימון מיועד לשפר את ההישגים והביצועים על ידי עבודה משותפת של המאמן והמתאמן. אימון אישי רוחני מתמקד בהתמודדות האדם עם פחדיו, בהגשמה עצמית, בשיפור יכולתו ובהענקת משמעות לחייו.
להמשך...
ביואורגונומיה ביואורגונומיה
ביואורגונומיה היא שיטה שפיתוחה מיוחס לפסיכיאטר הגרמני וילהלם רייך, מתלמידיו של זיגמונד פרויד. רייך טען כי בגוף יש אנרגיה שפועלת בתוכו ומחוץ לו, וכי מחסור או פגיעה בה עלול לגרום לבעיות נפשיות, רגשיות וגופניות.
להמשך...
הורוסקופ אהבה הורוסקופ אהבה
הורוסקופ אהבה לא פותר בעיות בתחום הרומנטי אלא מסייע לאדם הזקוק לעזרה בתחום זה. האסטרולוג מצליב את המפות של בני הזוג, אבל את הדרך עצמה עליהם לעשות ביחד.
להמשך...
הורוסקופ יומי הורוסקופ יומי
הורוסקופ יומי הוא תחזית לכל בעלי המזלות השונים, המבוסס על תנועת גרמי השמיים ביום נתון. תזוזת כוכבים זו משפיעה על כל מזל באופן שונה ויכולה לעצב תחזית אסטרולוגית יומית שונה לכל אחד.
להמשך...