מאמרים

הורוסקופ שבועי הורוסקופ שבועי
תחזית הורוסקופ יכולה לייעץ בענייני אהבה, פרנסה, חברה, עבודה ועוד. לא תקבלו עצות לגבי איזו מנייה כדאי לקנות.הורוסקופ שבועי מצביע על כיוונים ומגמות שעל האדם לדעת לנצל לטובתו כדי להשתפר.
להמשך...
מזלות מזלות
כל אחד שמע על גלגל המזלות. בין אם האדם מכיר את המשמעות שלהן, מילים כמו אריה, טלה, בתולה, סרטן, גדי וכדומה מצלצלים מוכר ואנו יודעים כי מדובר במזלות. אבל מהם אותם המזלות ומה משמעותם האסטרולוגית המיסטית?
להמשך...
הורוסקופ הורוסקופ
אהבה הינה רגש ויש הרואים בה את הכוח המניע את החיים עצמם ואת המפתח לחיים מאושרים, לפרט ולחברה גם יחד. הורוסקופ אהבה יכול להעניק כיוון ברור, לפי המזל ותנועת הכוכבים בשמיים, לכל המתלבט בתחום חמקמק זה.
להמשך...
אסטרולוגיה חודשית אסטרולוגיה חודשית
אסטרולוגיה היא שיטה עתיקת יומין שנעזרת בכוכבי השמים ומיקומם כדי לדעת אודות האדם, תכונותיו, אישיותו. כמו כן מאפשרת האסטרולוגיה לחזות מהלכים שונים במהלך חייו ולהתוות כיווני פעולה רצויים ונכונים עבורו.
להמשך...
מפה אסטרולוגית מפה אסטרולוגית
תורת האסטרולוגיה מבוססת על האמונה כי מיקום כוכבי השמים והיחס ביניהם יכול להצביע על אופיו ותכונותיו של האדם. כמו כן, יכול מיקום הכוכבים להאיר אירועים שיתרחשו ומגמות בהן ילך אותו אדם, בשלל תחומים.
להמשך...
תחזית אסטרולוגית יומית תחזית אסטרולוגית יומית
אסטרולוגיה היא שיטה עתיקת יומין לקבלת מידע אודות האדם באמצעות מיקום הכוכבים בשמים. האסטרולוגיה מאמינה כי למיקום כוכבי הלכת יש השפעה מהותית על תכונות האדם ואופיו ברגע הלידה ובהתאם למיקומם בשמיים. תחזית אסטרולוגית יומית היא כלי עזר לאנשים הנמצאים בצמתים חשובים בחייהם או מתלבטים לגבי הכרעות והחלטות.
להמשך...
תחזית אסטרולוגית שבועית תחזית אסטרולוגית שבועית
תחזית אסטרולוגית שבועית הינה תחזית המבוססת על תורת הכוכבים – האסטרולוגיה, ועל האמונה כי למצב הכוכבים בשמים בכל רגע נתון יש השפעה על החיים בכלל ועל האדם היחיד בפרט.
להמשך...
תחזית אסטרולוגית תחזית אסטרולוגית
תחזית אסטרולוגית היא הפלט הסופי שמייצרת האסטרולוגיה ברמות שונות כמו תחזית אסטרולוגית יומית, שבועית, חודשית ואף שנתית. תחזית אסטרולוגית מסוגלת לחזות כיוונים ומגמות שונים הקשורים למהלך חייהם של בני האדם. התחזית מתבססת על ניתוח מיקום ומצב גרמי השמים בכל יום על פי השתייכותם לגלגל המזלות.
להמשך...
מיסטיקה מיסטיקה
המיסטיקה היא תורת הנסתר או תורת הסוד ועניינה הוא בדברים שאינם ניתנים לתפיסה בחושים ולכן נחשבים לא רציונאליים. המיסטיקנים שואפים לאחד את נפשם עם ישות רוחנית שמעבר לעולמנו. שיטות מיסטיקה רבות פותחו באלפי השנים האחרונות כדי להגיע אל אותה ישות או כדי לחזות את העתיד.
להמשך...
עין הרע עין הרע
המושג "עין הרע" ידוע כבר מתקופות עתיקות ואנשים נזהרו ונשמרו מפניו. עין הרע הוא מונח מיסטי שמתאר השפעה שלילית של אנשים על גורלו של האדם, וזאת על ידי מחשבות או רגשות שליליים כלפיו. עין הרע קיימת בתרבויות שונות בעולם, וגם ביהדות קיימת התייחסות ברורה לכך. אז איך נמנעים וכיצד מטפלים?
להמשך...