מאמרים

חלמת שהשיניים שלך נופלות...? חלמת שהשיניים שלך נופלות...?
חלומות על שיניים נופלות הם מסוג החלומות הנפוצים במיוחד, ופירושים רבים הוצעו עבורם...לפני שאתם רצים לטיפול משמר אצל רופא השיניים שלכם, אולי כדאי שתקראו את המאמר הבא...
להמשך...
מעגל החיים בחלומות - חלק ב' מעגל החיים בחלומות - חלק ב'
בחלקו הראשון של המאמר הצגנו את משמעותיהם של חלומות במעגל החיים, מלידה ועד מוות. בחלק זה נתמקד בשלוש דוגמאות לחלומות מסוג זה ונתהה על קנקנם. שגיא מנדלבוים מנתח, מפרש ומסביר.
להמשך...
חלומות על מים, שחייה וצלילה חלומות על מים, שחייה וצלילה
חלומות על מים מציינים בדרך כלל התפתחות ושינוי במצבו של החולם במציאות, כולל שינוי רגשי ורוחני. נשים בהריון נוטות לחלום על ים כציפייה לקראת הלידה, ובחלום על שחיה וצלילה חשוב לשים לב אם המים קרים, רגועים או סוערים... אילנית בן שושן מסבירה איך תשחו לפירוש החלום שלכם
להמשך...
סמלים מוזרים בחלום סמלים מוזרים בחלום
סמלים יוצאי-דופן בחלום באים בדיוק בשביל לגרום לנו לשים לב לחלום בו הם הופיעו ולהרהר במשמעותו. אלו סמלים המציתים את היצירתיות שבנו וגורמים לנו לתהות ולשאול את השאלות שהגיע הזמן שנקבל תשובות עליהן ודרכן נתקדם הלאה, מודעים יותר. אז בקשו מחד-הקרן שלא יפריע בדקות הקרובות - יש לכם שיעור ללמוד.
להמשך...
סיוטים - איזה מסר הם מעבירים לנו? סיוטים - איזה מסר הם מעבירים לנו?
לפעמים קורה לכם שאתם מתעוררים באמצע הלילה מזיעים או רועדים? קורה לכם שאתם שוכבים מפוחדים בחושך, מוצאים את עצמכם חשים רגשות נוראים, ואתם יודעים שחלמתם סיוט... על פי מחקרים, כמעט כולם חולמים סיוטים במהלך חייהם, הגורמים לתגובה רגשית עזה, פחד ואימה. הבה נבחן מה המסר שהסיוטים מעבירים לנו.
להמשך...
החלום כדרך להארה רוחנית החלום כדרך להארה רוחנית
החלום, חלק אינטגרלי ביותר מהעולם הפנימי העצום שלנו, מהווה כאבן דרך של ממש בדרכנו לריפוי רוחני, צמיחה אישית, הארה והתעוררות רוחנית. מדובר במעין אימון הנפש, ''קואוצ'נג של הנשמה'' במלוא מובן המילה. אז בוקר אור לכל המשכימים! אנחנו יוצאים למסע מופלא אל האהבה וההתעוררות הרוחנית!
להמשך...
מסרים חיוביים ושליליים בחלומות (חלק ב') מסרים חיוביים ושליליים בחלומות (חלק ב')
מסר חיובי בחלום יכול לחזק, לעודד ואף לסייע בריפוי ממחלות. מסר שלילי, כפי שנכתב במאמר הקודם, יכול לנבא מחלה קשה. במקרים רבים החלום משחרר את האדם מחסימות הקיימות במציאות, ויכול לשמש לו מנוף להגשים שאיפה שלא פעל להגשימה עד כה. אז מה אומרים החלומות שלכם?...
להמשך...
נומרולוגיה נומרולוגיה
נומרולוגיה היא אחת מהשיטות המיסטיות המוכרות לנו עוד מהתקופה העתיקה ויש כתבים עתיקים רבים העוסקים בתחום מרתק זה. לפי הנומרולוגיה, מספרים מייצגים כוחות שונים הפועלים בעולם שלנו ברמות רוחניות גבוהות, והספרות הן עשרת העקרונות שעליהם עומד ובנוי העולם. עולם המספרים שלא הכרתם
להמשך...
אסטרולוגיה שנתית אסטרולוגיה שנתית
אסטרולוגיה שנתית מנסה לחזות או לצפות את המהלכים הכלליים שיעברו עלינו בשנה הקרובה. זאת למרות שהכוח העיקרי של האסטרולוגיה נתון דווקא ליחיד והשפעת הכוכבים עליו יכולה להיקרא כמו ספר פתוח.
להמשך...
אסטרולוגיה יומית אסטרולוגיה יומית
אסטרולוגיה יומית מאפשרת לכל אחד לקבל תחזית מסוימת שעל פיה יוכל להחליט על הכיוון הרצוי לו בהתאם לדברים שבהם הוא שואל ומתלבט.
להמשך...