חלומות ועין הרע

מאת: דפנה ביסמוט

חלומות ועין הרע

 

מבוא - עין הרע:

עין הרע? האם נתקלתם בעבר במושג עין הרע? לרבים מכם מדובר בעוד סטיגמה לא נעימה, אולם לרבים מאיתנו מדובר בדרך חיים של אמונה בצל העין הרע. כמה מכם נוהגים לומר "בלי עין הרע"? האם יש קשר לפעילות של מגיה שחורה? במאמר זה אנסה לסקור זווית מיוחדת שקשורה במסרים של פירוש חלומות עם עין הרע.

עין הרע הנו ביטוי לתוצאה של מזל רע הרודף את האדם במעשיו בחיי היום יום, בחיי הזוגיות או בפעילות העסקית שלו. לעיתים מזל זה נובע מפעילות שמבוצעת ע"י גורם שמעוניין לגרום לו נזקים בתיווכו של גורם שלישי כמתווך (מגיה שחורה), או לפעמים מדובר בפחדים של האדם שגורמים לתהליכים שונים בגופו ובנשמתו של האדם. במאמר זה אעסוק אך ורק בהיבטי הפחד של האדם מפעילות של עין הרע וכיצד הדבר משתקף בחלומות שלו.

עין הרע – פירוש חלומות:

בתחילת דרכי סירבתי להתייחס לפירושים שקשורים למונח עין הרע, אולם עם הזמן התחלתי להתייחס בצורה אחרת לנושא עין הרע שהופיע רבות במסרים שאנשים קיבלו בחלומות, וכן בסיוע לאנשים במצוקה שנקלעו למצבים מוזרים שלטענתם קשורים להפעלת עין הרע עליהם באמצעות מגיה שחורה.

אנשים רבים שנקלעו למצבים קשים פנו אלי על מנת לעזור להם במצבים שלכאורה מעורבים למגיה שחורה, שכנראה מישהו מנסה להפעיל עליהם באמצעים שונים וגורמת להם לעין רעה. עם הזמן למדתי שניתן לעזור לאותם אנשים שפוחדים שלכאורה הופעלה עליהם מגיה שחורה ולהחזירם למסלול חיים נורמאלי.

עיסוק בנושא באה לעיתים מתוך פחדו של האדם לאיבוד שליטה בחייו, פחד מפגיעה/גזירה שתגרום למהפך בחייו ותביאו שאולה. הריפוי הוא בשחרור האדם מהפחדים שקשורים להתייחסותו לנושא מגיה השחורה. חיים בתוך פחד זה מייצרים מעגלים של התכנסות בתוך בועה תוך ניתוק מהמציאות. הפחד מייצר גם לעיתים חולשה גופנית, כניעה ופאסיביות לאנשים וחוסר ביטחון. משמעות הטיפול להחזיר לאדם את האנרגיה החיובית שלו ואת החיות שלו. אני מקשרת פחדים של האדם לעיתים בחלומות שהוא חולם ובאמצעות פירושי החלום אני מסייעת לאדם להתגבר על פחדים מעין הרע ובכך לשינוי בחייו.

להלן מספר דוגמאות לחלומות ופירושם בנושא עין הרע:

החלום הכיל מספר מרכיבים שונים:

 • חלום על ים בתדירות גבוהה, כאשר בחלק מהחלומות הים מתפצל למספר חופי ים.
 • חלום על חפץ דמוי ביצה צהובה שנמצא בסיר שנפתח והופך לפרח סביון גדול ולידו פרחים נוספים בצבע לבן, האם זה מסמל על פריחה ושגשוג?
 • דמות גברית שלא ברור אם זה היה בעל או אב ז"ל.

פירוש החלום:

הים בחלום מסמל את הרגש ואת דרך ההתמודדות עם הרגש.

הים והחוף מראים על הפרדה בין הרגש למעשיות שבתוכך.

החלום מראה שאין "עין הרע" - את רואה פרחים, פריחה ומבינה שאת בתקופה טובה במיוחד את הדמות שתביא לך את האושר והפריחה שהיא בעלך/בן זוגך.


דוגמא לחלום נוסף:

החלום הכיל מספר מרכיבים שונים הרקע לחלום שהאב עזב את הבית.

 • הייתי לבושה בחלוק לבן ותחתונים כחולים בשירותים או במקום דומה.
 • לפתע ראיתי כביכול מתוך האסלה אבל זאת הייתה אסלה ממש ענקית כמו בריכה מלוכלכת.
 • כשבאתי לשבת ראיתי חתולה שחורה עם פסים אדומים של דם מסתכלת עליי ואז קרעתי את התחתונים שלי והיא ברחה אחורה ונעלמה.
 • לאחר מכן הלכתי לסלון וראיתי את אחותי מחליפה תחבושות (של המחזור) מול אבי ומדברת איתו בו זמנית וגם אני התחלתי להחליף, לי ולה לא היה דם! היה מין צבע חום כזה-כתום.
פירוש החלום:

הרמז בחלום שאביך עזב את הבית כתוצאה מזה שעשו לו מגיה שחורה (באמצעות דם, מחזור).


דוגמא לחלום נוסף:

 • חלמתי שני חלומות מוזרים בטווח של חודש.
 • בחלום אחד חלמתי שאני פוגש מקבצת נדבות ערבייה ואני תורם לה כסף (3 ש"ח).
 • היא מכניסה את ידה לאיבר המין שלה ואומרת לי שיש עליי שחור או משהו דומה ושאני צריך להסיר את הכישוף באמצעות בחורה ערבייה בלבד.
 • חלום שני שחלמתי הוא שאני בחתונתי, ופתאום חושב לעצמי שאני לא בטוח אם אני רוצה להתחתן.
 • אני חייב לדעת את פירוש החלומות, והאם יש להם משמעות אמיתית או שהם ומשקפים מחשבות שלי?
פירוש החלום:

החלום הראשון מאוד בעייתי ומדבר על בעיה בנושא הנדון - כישוף. לפי החלום אתה מודע לאפשרות זו, ולכן זה עלה כתשובה לשאלה ששאלת האם יש עליך כישוף מבחורה, התשובה היא שכן ושזה נעשה ע"י אישה ערביה כדי שלא תוכל ליצור קשרים אינטימיים וארוכים עד לחתונה. המסר הוא ללכת ולהסיר את הכישוף מעליך.

החלום השני הוא התוצאה של מה שנעשה שמתבטא בחוסר חשק להיות בקשר ארוך ומחייב. המסר מראה שיש עליך שמירה למרות כל מה שנעשה. מסר מאדם יקר שלא חי שהעביר את המסר בצורה כל כך ברורה.


רוצים להתייעץ עם מומחה לפירוש חלומות בנוגע לחלום שחלמתם? 

 

למאמרים נוספים:
איך להתמודד עם המפלצת בחלומות שלכם?
סיוטים - איזה מסר הם מעבירים לנו?
חלומות אפוקליפטיים
חלומות נבואיים
דפנה ביסמוט היא מטפלת הוליסטית ומדריכה רוחנית המתמחה בחלומות, הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, קריסטלים ותמציות. 

רוצים להתייעץ עם מומחה לפירוש חלומות בנוגע לחלום שחלמתם?
הנכם מוזמנים להתקשר למרכז המומחים של ישראל בטלפון 072-3401010,
 
הקליקו כאן לרשימת המומחים

למאמרים נוספים:

איך להתמודד עם המפלצת בחלומות שלכם?
סיוטים - איזה מסר הם מעבירים לנו?
חלומות אפוקליפטיים
חלומות נבואיים

דפנה ביסמוט היא מטפלת הוליסטית ומדריכה רוחנית המתמחה בחלומות, הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, קריסטלים ותמציות.